Hizmetlerimiz

Netd Marketing online pazarlama olarak sizlere bir çok alanda hizmet vermektedir. Hizmet verdiği markalar için potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen şirketleri dijital ortamda doğru hedef kitleleri ile buluşturmaktadır. Bu alanda çalışan ekibimiz ile birlikte online pazarlama kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaktayız.

Marketing kaynaklarımız arasında, farklı dillerde onlarca benzersiz internet sitesi, domain hizmetleri, sosyal medya kanalları, SMS-Mail pazarlama ve arama motoru optimasyon çalışmaları yer almaktadır.

Web Siteler

Netd Marketing ailesi müşteri potansiyelinize en uygun  web siteler üzerine çalışmalar yaparak ihtiyacınız dahilinde çalışmalarını sürdürmektedir. Arama motorlarında en üste çıkmak isteyen tüm markalar için bu alanda affiliate marketing çalışması sağlamaktayız. Ürünleriniz ile alakalı olarak en doğru bölgelere odaklanıyoruz. İnternet siteleri kullanıcılarının dikkatini çekebilecek, bu alanda markanızı ön plana çıkartacak çalışmaları yapmaktayız.

  • SEO Hizmetleri
  • Domain/Hosting Hizmetleri
  • Affiliate Çalışmaları

Farklı dillerde hedef kitlenize dair bir çok hizmet ulaştırmaktayız.

SMS / Mail

En doğru hedef kitlesine ve müşteriye ulaşmak için hızlı bir yol olan SMS / Mail hizmetleri ile 7 gün 24 saat isteğiniz doğrultusunda hizmetlerle sizi buluşturmaktayız. Bu alanda yüksek kapasiteli teknolojiye sahibiz.

Kendi hazırladığımız datalar ile hedef kitlenize odaklı SMS ve mail gönderimi yapmaktayız. Bu sayede hem dataya ayrı hem SMS/Mail’e ayrı ücret ödemenize gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz.

Sosyal Medya

Çağımızın en büyük iletişim kanalı olan Sosyal medya alanında sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz hizmet paketi ihtiyaç duyulan her seçeneği kapsamaktadır.