Hakkımızda

NetdMarketing profesyonel ekibi ile Marketing Hizmetleri alanında sizlere destek ve çözüm sağlayan bir firmadır. Ürününüzün tüm internet ortamında doğru hedef kitlesine ulaşması için pazarlama hizmetleri veren şirketimiz Avrupa merkezlidir.

2014 yılından beri İngiltere merkezli firma hizmetlerini Marketing ve E-Gaming alanında başarıyla sürdürmektedir. Alanında uzman ekibi ile onlarca bir çok farklı online site üzerinden affiliate marketing çalışmalarını sürdürmektedir.

Yenilikçi projelerini gerçekleştirme imkanına sahip şirket, markanızı en verimli şekilde kullanarak rakipleriniz arasında en yüksek yerde olmanızı sağlamaktadır. Profesyonel hizmetleri arasında; web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi ve organizasyonu, reklam anlaşmaları, SEO Marketing, Arama Motoru Pazarlama çalışmaları, Google Ads, Toplu SMS ve Mail gibi tüm dijital alanlaryer almaktadır.

Güçlü referanslarımız ile piyasanın en güvenilir adresi NetdMarketing olmuştur. Dijital dünyada tüm ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel ekibi ve teknolojiyi sürekli takip eden yenilikçi ruhu ile sizlere uzun vadeli işbirliği teklif ediyoruz.